Знайдіть нас у Google+ Конденсат на вікнах і чому у склопакеті з'являється волога | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Конденсат на вікнах і чому у склопакеті з’являється волога

Липень 8th, 2013

Конденсат на пластикових вікнах досить поширена проблема. Крім того склопакет на якому з’являється волога це не естетично, на вологих поверхнях починають утворюватися грибки і цвіль, що шкодить здоров’ю господарів.

Щоб відповісти на питання: звідки на склопакетах конденсат та що до цього призводить, потрібно розібратися, де саме волога з’являється.

Волога або конденсат на вікнах може з’являтися:

всередині склопакета

на поверхні склопакета

Конденсат з’являється там, де присутній різкий перепад температури. Найлегше проілюструвати це на холодному пиві. На холодних пляшках в теплому приміщенні утворюється волога.

конденсат на холодній поверхні

Конденсат всередині склопакета

Якщо конденсат всередині склопакету це ознака того що він не герметичний. Холодне повітря потрапляє в середину склопакета, з’являється різкий перепад температури на поверхні скла і утворюється конденсат всередині склопакета. Конденсат в склопакеті неможливо усунути. Волога буде зникати самостійно, коли різниця температур на вулиці і в приміщенні буде скорочуватися. Влітку, наприклад, конденсат всередині склопакета не випадає. Але з настанням холодів конденсат у вікнах знову з’явиться.

Як усунути конденсат всередині склопакета

Єдиний спосіб позбутися вологи всередині не герметичного склопакета – його заміна на новий склопакет високої якості.

ціна на склопакети в Києві

Конденсат на поверхні склопакета

Причина, по якій з’являється конденсат на вікнах та ж сама. Різкий перепад температур. Але якщо всередині склопакета волога з’являється через його негерметичність, то на поверхні склопакета конденсат випадає, якщо склопакет промерз. Іншими словами склопакет не може впоратися з перепадами температури і його потрібно замінити на більш теплий.

Як усунути конденсат на вікнах

У разі випадання конденсату на зовнішній поверхні скла – проблему може вирішити встановлення теплішого склопакета. Наприклад, заміна однокамерного склопакета на двокамерний. Двокамерний склопакет (три скла) має більшу глибину і додаткову повітряну камеру, завдяки чому він тепліше на 46%.

заміна однокамерного склопакету на двокамерний

Що це дасть

  1. Якісний склопакет, виготовлений з дотриманням всіх стандартів, тепліший.
  2. Якісний склопакет пропускає менше шуму.
  3. Береже здоров’я господарів, запобігаючи утворенню грибків і плісняви ​​на вологих поверхнях.

Оставить комментарий