Знайдіть нас у Google+ Конструкція склопакета | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Конструкція склопакета

Березень 6th, 2013

Склопакет це найбільший за площею елемент в конструкції пластикового вікна. Саме склопакет відповідає за те на скільки теплими будуть Ваші вікна.

По суті склопакет це великий герметичний термос зі скла який заповнений всередині сухим повітрям. Саме повітря, маючи низьку теплопровідність, перешкоджає різким перепадам температур.

Склопакет може бути однокамерний і двокамерний. Конструктивно вони відрізняються ще одним склом, що знаходиться всередині склопакета розділяючи його на дві повітряні камери.

Конструкція склопакета складається з двох або трьох стекол (залежно від виду склопакета), дистанційної рамки заповненої абсорбентом і по периметру герметично запаяний бутилом.

конструкція однокамерного склопакету
Однокамерний склопакет має два скла, а двокамерний три, завдяки чому і утворюються дві камери з повітрям. Можливо так само наповнення внутрішнього простору інертним газом або використання скла з енергозберігаючим напиленням. Докладніше про це можна дізнатися в статті енергозберігаючий склопакет.

конструкція двокамерного склопакету
Найчастіше двокамерний склопакет має більшу глибину ніж однокамерний. Стандартна глибина склопакету зазвичай становить 24 і 32мм.

Це пов’язано з об’ємом повітряних камер склопакета. При маленькому об’ємі повітря, тепловтрати значно зростають, і склопакет просто не виконує своїх функцій.

Часто спочатку встановивши однокамерний склопакет споживачі хочуть замінити склопакет на двокамерний. Тому при виборі металопластикових вікон потрібно добре подумати. Якщо ж Ви бажаєте встановити новий склопакет, ми із задоволенням Вам у цьому допоможемо.

Оставить комментарий