Знайдіть нас у Google+ Металопластикове вікно не зачиняється | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Металопластикове вікно не зачиняється

Якщо у Вас не зачиняється вікно, це ознака того що потрібне регулювання фурнітури вікона.

Заочно складно сказати, що може бути причиною того що пластикове вікно погано зачиняється.

Можливо, просіла фурнітура вікна і так звана “лижа” на стулці впирається в планку, встановлену на рамі, металопластикове вікно не зачиняється, в цьому випадку необхідне регулювання фурнітури вікон. Досвідчений майстер визначить, який саме елемент фурнітури потребує регулювання і в яких площинах.

Часто в тільки побудованих будинках встановлені металопластикові вікна не найвищої якості, і вони одразу потребують ремонту або заміни. З нашої практики, клієнти найчастіше вирішують замінити фурнітуру у вікні. Заміна фурнітури на вікнах відновлює нормальне функціонування конструкції, при цьому не доводиться міняти вікна повністю, що значно заощаджує гроші. Особливо актуально коли виявляється що металопластикове вікно не зачиняється після того як в квартирі вже зробили ремонт і господарі тільки заселилися. В цьому випадку при заміні вікон доведеться знищувати укоси, демонтувати металопластикові вікна для їх заміни на нові, і знову відновлювати укоси. Це тягне за собою додаткові, часто не малі витрати грошей, часу і сил.

Іноді для того щоб вікно почало нормально зачинятися доводиться “перетягувати” стулку. Виймати штапік, і встановлювати склопакет розставляючи підкладки таким чином щоб стулка прийняла правильну геометрію і металопластикове вікно зачинятися нормально.

Чому просідає металопластикове вікно?

В просідання велике значення має вага і ширина стулки металопластикового вікна.

Також причиною може стати погано зібрана фурнітура.

Що робити якщо металопластикове вікно не зачиняється?

Якщо у Вас не зачиняється металопластикове вікно, спробуйте підняти стулку в момент закривання, таким чином, ви допоможете вікна зачинитися нормально і викличте майстра з сервісного обслуговування вікон для усунення несправності.

Comments are closed.