Знайдіть нас у Google+ Москітні сітки | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Москітні сітки

Сітка на вікна досить швидко пройшла еволюцію від марлі прибитої маленькими гвоздками до віконних рам до сучасних москітних сіток. Сьогодні крім звичних рамних москітних сіток існує можливість виготовляти москітні сітки на двері з посиленого профілю, (рулонні) ролетні москітні сітки та сітки складної форми.

Можна залишити вікно для провітрювання у відкритому положенні на цілий день і на ніч, не побоюючись, що комарі та інші комахи проникнуть у приміщення.

Москітні сітки це самий простий, дешевий і екологічно чистий спосіб захисту від комах.

Ціна на москітні сітки в Києві

Ціна на москітні сітки залежить від типу сітки, її розміру і кольору.

 москітна сітка

ролетна москітна сітка

дверна москітна сіткаМоскітні сітки бувають декількох видів:

  • рамні (на вікна)
  • ролетні
  • дверні

Рамні москітні сітки

Рамні москітні сітки є набільш поширеними. Проста конструкція виконана з алюмінієвого профілю і заповнена міцним і довговічним полотном сітки. Кріпиться рамкова сітка на вікна за допомогою зачепів. Легко знімається і не займає багато місця під час зберігання завдяки компактним розмірам.

Ролетні москітні сітки

Полотно сітки рухається по напрямних встановленим на зовнішній стороні рами металопластикового вікна. Полотно збирається в короб встановлений у верхній частині вікна. Сітку в будь-який момент можна відкрити або закрити як штору.

Москітні сітки на двері

Дверні москітні сітки на завісах виготовляються з посиленого алюмінієвого профілю і мають перемичку жорсткості. Дверна москітна сітка в своїй конструкції має магніти, які усувають можливість проникнення комах у щілинах між рамою дверей і москітною сіткою. Завіса-дотягувач автоматично закриває дверну сітку.

Дверна москітна сітка може встановлюватися як на балконні двері та і на вхідні двері.

Москітні сітки нестандартних форм

Москітні сітки на вікна також можуть мати нестандартну форму. Арка трикутник або трапеція виготовляються за індивідуальним шаблоном. Ціна на москітні сітки в цьому випадку буде залежати від складності роботи.

не стандартні форми москітних сіток

Один ответ к “Москітні сітки”

  1. Лілія сказав:

    Як з вами зв’язатися?

RSS feed for comments on this post. And trackBack URL.

Оставить комментарий