Знайдіть нас у Google+ Несправності вікон | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Несправності вікон

Ремонт вікон дозволяє усунути неполадки різного ступеня складності.

Несправності можна розділити на умовні групи, проблеми пов’язані з фурнітурою (просідання стулки, стулка погано закривається, вікно не закривається або нещільно прилягає (притискається) до рами).

Вони усуваються регулюванням вікон. Pізні марки фурнітури мають великий діапазон для регулювання, що найчастіше дає можливість вирішити проблему за допомогою регулювання фурнітури металопластикових вікон. Регулювання фурнітури це найпоширеніший вид ремонту вікон.

Можливо також доповнення елементами фурнітури. Наприклад, з якоїсь причини у вікнах не було встановлено всіх необхідних функцій (мікропровітрювання, протизламні елементи і т.д.) в цьому випадку до вже встановленої фурнітурі додаються бракуючі модулі, що відповідають за ті чи інші функції. Це скоріше не ремонт вікон, а їх удосконалення або доповнення.

Часто зустрічається ситуація коли в нових будинках встановлюється віконна фурнітура поганої якості яка може не закриватися в такому випадку її можна замінити на нову.

Після ремонту приміщення, коли рухомі частини фурнітури засмічуються будівельним пилом і ускладнює її роботу, може знадобитися чистка та змащування.

Ще один вид ремонту вікон, заміна ущільнювальної гуми. Гумовий ущільнювач може втратити еластичність від часу, через вплив на нього агресивний зовнішніх факторів або засмічення. Це призводить до того що між рамою і стулкою утворюються невеликі щілини, з яких тягне, особливо це помітно в холодну пору року. Ремонт вікон з проблемами такого типу вирішується видаленням старої гуми з рами і стулки і установкою нового ущільнювача.

Не залежно від складності, наш сервісний майстер зробить ремонт вікон якісно і в найкоротші терміни. Зв’язатися з нами можна по одному з телефонів:

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

Ми ремонтуємо вікна almplast, salamander, rehau, veka, kbe, wds та інших марок, з фурнітурою maco (мако), siegenia (Зігенія), winkhause (вінхаус), roto (рото), vorne (ворного) або romb (ромб).

Оставить комментарий