Знайдіть нас у Google+ Провертається ручка на пластиковому вікні | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Провертається ручка на пластиковому вікні

Для того щоб розуміти про що нижче піде мова, в двох словах пояснимо як працює ручка на пластиковому вікні або дверях.

Ручка в своїй конструкції має штифт.

ручка для пластикового вікна зі штифтом

Ручка фіксується на рамі і під час оберту, штифтом передає рух на рухомі частини фурнітури пластикового вікна чи двері. Штифт взаємодіє з механізмами фурнітури, які відкривають і закривають двері або вікно.

Що ж може послужити причиною того що провертається ручка на пластиковому вікні.

Чому провертається ручка пластикового вікна

Причин по яких ручка на пластиковом вікні провертається може бути кілька.

Зламалася сама ручка. Таке буває вкрай рідко, але все одно про це варто згадати. Можливо на ручці зламався штифт, який приводить в дію фурнітуру. Сама ручка закріплена двома гвинтами на стулці пластикового вікна чи двері, але штифт (сполучна ланка) зламався і при оберті ручки не передає рух фурнітурі.

ламана ручка на пластиковому вікні

Зламалася частина приводу фурнітури яка приводиться в дію ручкою. У більшості випадків причиною є саме знос елемента фурнітури. Механізм фурнітури що взаємодіє зі штифтом рчки «з’ївся» і провертаючись ручка на пластиковому вікні не в змозі передати рух фурнітурі.

Як полагодити ручку на пластиковом вікні якщо вона провертається

У першому випадку достатньо замінити ручку пластикового вікна. Асортимент і ціни на ручки для пластикових вікон представлені у нас на сайті.

Якщо ж проблема з фурнітурою, потрібно з’ясувати в якій частині механізму сталася поломка. Для цього потрібно викликати майстра по ремонту вікон, який визначить марку та модифікацію фурнітури щоб замовити нові частини фурнітури для ремонту.

Оставить комментарий