Знайдіть нас у Google+ Однокамерний або двокамерний склопакет | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Однокамерний або двокамерний склопакет

Березень 6th, 2013

Часто при покупці пластикових вікон люди задаються питанням, однокамерний або двокамерний склопакет замовити і в чому різниця між ними. Для того щоб Ви самі собі відповіли на це питання пропонуємо дану статтю.

Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного

В першу чергу однокамерний склопакет відрізняється від двокамерного своєю конструкцією. При виготовленні одинарного склопакета використано 2 скла, які створюють одну повітряну камеру (тому однокамерний склопакет). Двокамерний склопакет має в своїй конструкції 3 скла, між якими виходить дві повітряні камери (подвійний склопакет).

 Чим відрізняється однокамерний склопакет від двокамерного

  1. Поліроване скло
  2. Повітряна камера
  3. Алюмінієва або пластикова дистанційна планка
  4. Абсорбент
  5. Бутил

Від кількості і розміру повітряних камер в склопакеті пластикового вікна залежить не тільки ціна на склопакет але й те наскільки теплим буде склопакет.

У таблиці показані коефіцієнти теплопередачі склопакетів.

Тип склопакету Коефіцієнт опору теплопередачі, (R-фактор)
м2 К/Вт
Однокамерний склопакет 24мм 0,32
Двокамерний склопакет 32мм 0,47

Виходячи з даних таблиці, можна зробити висновок, що двокамерний склопакет випустить на 46,8% тепла менше ніж однокамерний.

Але за рахунок додаткового скла в двокамерному склопакеті збільшується вага склопакету. Нижче наведені дані з вагою квадратного метра склопакета.

Тип склопакету Вага склопакету кг/м2
Однокамерний склопакет 24мм 23,45
Двокамерний склопакет 32мм 33,45

Якщо виходити з того що середній розмір склопакета в стулці пластикового вікна має розмір шириною 640мм і висотою 1400мм, його вага при однокамерним склопакетом складе 21кг, а при двокамерному 29,97 кг.

Ця вага постійно буде впливати на стулку вікна у відкритому положенні. Чим більше розмір і вага склопакета, тим частіше буде вимагатися регулювання вікон.

Але навряд чи вага повинна впливати на вибір одинарний або подвійний склопакет обрати.

При виборі встановлювати однокамерний або двокамерний склопакет в першу чергу потрібно звернути увагу на якість пластикових вікон та їх розміри, чи зможуть вони нормально функціонувати зі склопакетами, які мають велику вагу.

Коли нам задають питання краще однокамерний або двокамерний склопакет, ми рекомендуємо встановлювати двокамерний склопакет. Одинарний склопакет гарний вибір для скління балконів, якщо між балконом і квартирою встановлений балконний блок. У цьому випадку плюс однокамерного склопакета – мала вага, добре себе проявить.

Оставить комментарий