Знайдіть нас у Google+ Регулювання фурнітури пластикових вікон у Києві | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Регулювання фурнітури

Ремонт вікон пропонує послуги з регулювання металопластикових вікон. У переліку послуг, які найчастіше зустрічаються в ремонті металопластикових вікон, на першому місці буде саме регулювання фурнітури. Регулювання вікон усуває недоліки в роботі фурнітури та відновлює нормальне функціонування пластикових вікон. Регулювання фурнітури вікон вирішує проблеми пов’язані з провисанням, просіданням вікна.

Регулювання металопластикових вікон також допоможе вирішити наступні проблеми:

Своєчасно проведене регулювання вікон також дозволяє уникнути передчасного зносу фурнітури вікон і механічного пошкодження ПВХ профілю внаслідок тертя стулки та рами.

Наші досвідчені майстри мають великий досвід регулювання вікон всіх марок фурнітури та будь-якої складності і допоможуть Вам з регулюванням металопластикових вікон.

Як викликати майстра для регулювання металопластикових вікон в Києві?

Вам потрібно зателефонувати до нас за телефоном

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

і оформити заявку.

У разі, коли через неправильну роботу вікна окрема частина фурнітури надто пошкоджена для ремонту, можливо замінити її окрему частину і відновити функціонування пластикового вікна або дверей.

Будь-яка фурнітура у пластикових вікнах має механізми для регулювання, за допомогою яких можна в певних межах корегувати силу притиску стулки до рами, або наприклад, усунути просідання стулки. Також представлені широкі можливості для регулювання фурнітури пластикових вікон, за допомогою яких майстер може відрегулювати вікно так, щоб воно знову нормально функціонувало.

  • регулюванням вікна можна зрушити стулку вліво або вправо.

регулювання фурнітури пластикового вікнаУ фурнітурі зігенія (siegenia) наприклад, таким чином, вирішується туге входження стулки в раму, коли блокіратор помилкової дії заважає впираючись в раму.

  • регулювання пластикового вікна по висоті.

регулювання пластикового вікнаРегулювання вікна по висоті допоможе відновити плавну роботу стулки, зменшивши опір мікроліфта (системи яка перешкоджає затиранню стулки та рами).

  • регулювання фурнітури в певному діапазоні можливо відрегулювати вікно, якщо воно перекошене (трапляється і таке).
регулювання фурнітури вікон

Складніша справа, коли пластикове вікно провисло.

Стулка пластикового вікна провисла під власною вагою. Геометрія стулки порушується, і вікно починає затирати, туго закриватися або не закривається зовсім. Щоб відновити нормальну роботу вікна потрібно виймати склопакет і розклинювати вікно.

пластикове вікно провисло

Вікно провисає під власною вагою, яка впливає на стулку коли вона відкрита в горизонтальному положенні.

Ось кілька причин, крім якості, які впливають на інтенсивність просідання:

  • Вага конструкції.

На вагу пластикових вікон і дверей впливає розмір виробу (ширина і висота), то який склопакет використаний і інші матеріали застосовані у виготовленні вікна.

  • Режими роботи.

Вікно, яке переважно працює у відкидному режимі, відчуває набагато менше навантаження спричинене склопакетом, ніж при поворотному відкриванні. У цьому випадку допоможе регулювання склопакетів

 регулювання склопакетів

Вікно не провисає, якщо воно відкрите у відкидному положенні. Тому великі вікна обов’язково повинні відкриватися в декількох положеннях.

Окремі функції фурнітури додатково можна додавати в процесі експлуатації вікна. Можливо також замінити фурнітуру у вже встановленому вікні, на фурнітуру іншої марки.

Найчастіше використовується фурнітура наступних марок: maco (мако), siegenia (Зігенія), winkhause (вінхаус), roto (рото), vorne (ворного) або romb (ромб), але в їх регулюванні існує різниця. На регулювання вікон не впливає профільна система ПВХ, наприклад вікна almplast, salamander, rehau, veka, kbe, wds або інша.

Нас запитують:

  • Чому клацає фурнітура на вікні пвх?

В момент закривання вікна клацають, це означає, що на елементи фурнітури здійснюється тиск в момент коли стулка заходить в раму.

  • Не можу закрити металопластикове вікно. Що робити?

Якщо вікно не закривається або не відкривається, то очевидно, що йому потрібно регулювання або ремонт. Головне не докладати грубої фізичної сили, ви можете пошкодити вікно. Викличте майстра з ремонту вікон, він з’ясує причину проблеми і зі знанням справи поремонтує вікно.

Оставить комментарий