Знайдіть нас у Google+ Пластикове вікно клацає | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Пластикове вікно клацає

З’явилося клацання з пластикового вікна. У чому причина. Чому пластикове вікно клацає.

Клацає пластикове вікно в основному в той момент, коли стулка закривається. Стулка заходить в раму, докладаємо невелике зусилля, щоб закрити вікно, вікно клацає і закривається. При цьому воно трохи ніби підстрибує.

Чому металопластикове вікно клацає

Причиною того що клацає склопакет є провисання стулки. Вікно клацає від того що на стулці елементи фурнітури металопластикового вікна впираються один в один та створюють клацання в момент закриття.

Найчастіше це задня цапфа впирається у відповідну частину на рамі.

пластикове вікно клацає
Коли ви закриваєте вікно і повертаєте ручку металопластикового вікна, цапфа зсувається, заходить за відповідну планку і щільно притискає стулку металопластикового вікна до рами.

Але у випадку якщо стулка провисла, цапфа опускається вниз і впирається в планку. Тому металопластикове вікно клацає.

Це питання від нашого клієнта буде гарним прикладом:

  • Пластикові вікна VEKA, під дерево (вже 3 роки, перший рік не клацав, а після спекотного літа минулого року почали клацати вікна)

Спекотне літо, вікна постійно відкриті, під власною вагою стулка трохи провисла. Як результат восени, коли стулку починають закривати, пластикове вікно клацає.

Клацання найчастіше супроводжує протяг з пластикових вікон.

Що робити якщо клацає пластикове вікно

Ситуацію змінить регулювання пластикових вікон. Виробники фурнітури для вікон передбачили провисання вікон і заклали достатньо можливостей для регулювання фурнітури.

Провисання це нормальний процес, всі вікна з часом провисають. Якщо вчасно відрегулювати фурнітуру і усунути клацання нічого страшного не трапиться.

Чим небезпечне якщо вікно клацає

Якщо металопластикове вікно клацає краще не ігноруйте це. Клацає вікно через тертя деталей фурнітури. Природно, що ці деталі згодом стираються і деформуються. Якщо запустити і не відрегулювати вікна вчасно, то можливо знадобиться заміна елементів фурнітури, так як пошкоджені деталі не зможуть забезпечити нормальну роботу фурнітури.

Якщо не регулювати фурнітуру, з часом стулка провисає ще більше і пластикове вікно не закривається.

Просідання стулки найбільш розповсюджена причина того що металопластикове вікно клацає. Можливо, що вікно клацає з іншої причини.

У будь-якому випадку ми рекомендуємо викликати майстра для діагностики. У разі якщо можна все виправити регулюванням, майстер відразу ж і відрегулює вікно. Якщо вікно вимагає більш серйозного ремонту, Вам нададуть інформацію про обсяг робіт та їх вартость, після чого Ви приймете своє рішення щодо подальших дій.

Оставить комментарий