Знайдіть нас у Google+ Протягає з пластикових вікон | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Протягає з пластикових вікон

Протяг з пластикових вікон служить причиною багатьох проблем. Від дискомфорту до частих захворювань і постійних перепадів температури у приміщенні.

Чому з’являються протяги з пластикових вікон

Причин, за якими пластикове вікно протягає, може бути декілька.

Стулка не забезпечує потрібного притиску до рами, з’являється щілина і з пластикового вікна протягає. Це стає особливо помітно з настанням холодів, коли з’являється істотна різниця температур між приміщенням і вулицею.

Можливо так само що пластикове вікно протягає через те що ущільнювач втратив свою еластичність і не герметизує місця притиску віконної стулки з рамою.

Якщо між віконною рамою і підвіконням протяг, швидше за все винен монтаж.

Як усунути протяг з пластикового вікна

Щоб усунути протяг з пластикового вікна необхідно визначити, чому продуває вікно.

У 99% випадків проблему вирішує:

Аналогічні заходи слід вжити, у разі якщо протягає балконні двері.

Дану роботу краще довірити професіоналам. Майстри з великим досвідом регулювання фурнітури різний марок, в стані провести регулювання будь-якої складності. При необхідності вийняти склопакет або зняти віконну стулку.

Для цього Вам потрібно викликати майстра з сервісного обслуговування та ремонту вікон. Він визначить точну причину, чому протягає зі склопакета і усуне її.

Ми усунемо протяг з пластикового вікна

Наша компанія пропонує Вам свої послуги з ремонту й регулюванню пластикових вікон та дверей у Києві. До нас часто звертаються клієнти, у яких дує з балконних дверей або продуває вікно, і ми успішно справляємося з нашим завданням.

Викликати майстра по ремонту вікон можна звернувшись до нас за телефоном у Києві

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

Оставить комментарий