Знайдіть нас у Google+ Заклинила і не повертається ручка пластикового вікна | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Заклинила і не повертається ручка пластикового вікна

Заклинило ручку металопластикового вікна, неприємність з якою стикалися багато людей. Що ж робити якщо не повертається ручка і чому це відбувається.

Чому не повертається ручка металопластикового вікна

Для того щоб зрозуміти чому заклинило ручку вікна потрібно сказати кілька слів про механізм фурнітури.

Сучасна віконна фурнітура має модульний принцип. Це означає що фурнітура складається з частин які відповідають за функції вікна, наприклад мікропровітрювання або блокіратор помилкової дії. Всі ці частини взаємодіють між собою та приводяться в дію ручкою металлолпастікового вікна.

фурнітура пластикового вікна
Ручка лише приводить механізм у дію. Якщо не повертається ручка металопластикового вікна це значить що якийсь із механізмів фурнітури заклинив.

Що робити якщо не повертається ручка металопластикового вікна

Якщо заклинило ручку металопластикового вікна радимо звернутися за допомогою до фахівців. У тому що не повертається ручка склопакета немає нічого страшного. Досвідчений майстер з’ясує в якій частині фурнітури стався збій і зможе відкрити пластикове вікно. Після цього можливо буде потрібно регулювання фурнітури для того щоб всі вузли працювали нормально і неприємність не повторилася.

Більш докладно проконсультуватися або викликати майстра для ремонту Ви можете зателефонувавши до нас за телефоном у Києві

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

Оставить комментарий