Знайдіть нас у Google+ Регулювання вікон | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Регулювання вікон

Під впливом зовнішніх факторів протягом довгого часу металопластикові вікна та двері можуть просідати або незначно деформуватися, змінивши геометрію стулки або окремих частин конструкції. Це може спричинити проблеми в роботі стулки, але регулювання вікон вирішить цю проблему.

Якщо пагано повертається віконна ручка, під час зачинення або відчинення вікно клацає або заїдає, прийшов час відрегулювати вікна.

Регулювання вікон може проводитися в декількох площинах, тим самим регулюючи, наприклад щільність притиску стулки до рами або висоту стулки щодо віконної рами, її провисання.

Фурнітура так само потребує періодичного змащення. Змащувати рухомі частини бажано два рази в рік, навесні та восени. Це завадить передчасній поламці окремих деталей і подовжить термін роботи механізму фурнітури вцілому.

Якщо трапилося так що з якоїсь причини один з механізмів вийшов з ладу, його можна замінити на новий. Модульний принцип роботи фурнітури дозволяє не тільки замінити частини що вийшли з ладу, але і встановити додаткові функції.

Усувати несправності або огріхи в роботі краще відразу. Вчасно не усунена поломка тільки погіршить ситуацію і згодом потягне за собою необхідність ремонту вікон, заміну фурнітури або окремих її частин.

Наші висококваліфіковані сервісні майстри мають великий досвід ремонту вікон, і регулювання вікон це найбільш розповсюджений вид ремонту вікон. Майстер встановить причину несправності, і зробить регулювання, таким чином, щоб вікна функціонували коректно.

 

Comments are closed.