Знайдіть нас у Google+ Ремонт фурнітури | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Ремонт фурнітури

Ремонт фурнітури вікон необхідний, якщо внаслідок некоректної роботи механізмів фурнітури окремі її елементи вийшли з ладу і підлягають заміні. Фурнітура вікна має модульний принцип роботи, завдяки чому можна додавати і замінювати окремі частини й механізми фурнітури.

Ремонт фурнітури відновить нормальну роботу пластикового вікна чи дверей без заміни всього механізму.

Під час ремонту фурнітури можна встановити додаткові частини механізму, що відповідають за різні функціональні можливості. Наприклад, додати мікропровітрювання, блокіратор помилкового дії, мікроліфт і т.д. Можна використовувати грибоподібні цапфи для захисту фурнітури вікна від злому.

Існує також можливість переробити пластикове вікно з поворотного в поворотно-відкидне. Для цього буде потрібно встановити і замінити деякі частини фурнітури в уже встановлених вікнах.

Можна проводити ремонт фурнітури різних марок: maco (мако), siegenia (Зігенія), winkhause (вінхаус), roto (рото), vorne (ворного) або romb (ромб), це не грає великої різниці.

Наші майстри з ремонту пластикових вікон неодноразово проводили ремонт фурнітури у вікнах різного ступеня складності. Замовити ремонт ви можете у нас за телефоном:

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

Ми зробимо ремонт і регулювання в Києві швидко і якісно.

Оставить комментарий