Знайдіть нас у Google+ Яка фурнітура для пластикових вікон краще? | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Яка фурнітура для пластикових вікон краще?

Березень 6th, 2013

На запитання яка фурнітура краще, відповідь дати дуже складно. Справа не в тому, що одна фурнітура краще або гірше, а в різниці втілення функціональних можливостей. Те, яким чином інженери вирішили технічні завдання і забезпечили функціонування механізму. Що стосується функціональності фурнітури у пластикових виробах, то майже всі виробники мають схожий набір можливостей. Окремі частини фурнітури різних виробників так само можуть бути взаємо-замінними або доповнюючими.

Тут велику роль відіграє перевагу виробника пластикових вікон. Грунтуючись на статистичних даних, можна виділити кілька марок фурнітури лідерів на ринку Києва.

виробники фурнітури для пластикових вікон

  • Maco (Мако)
  • Siegenia (Зигения)
  • Winkhaus (Вінхаус, Вінкхаус)
  • Roto (Рото)

Фурнітура різних виробників має свої конструктивні особливості і в зв’язку з цим регулювання фурнітури пластикових вікон має свої особливості. З часом будь-яка фурнітура потребує регулювання, це не залежить від виробника.

У виборі фурнітури при покупці пластикових вікон радимо приділити особливу увагу режимам провітрювання та безпеці. Саме від замовлених Вами функціональних можливостей буде залежати комфорт, затишок і безпеку Вашої оселі.

Оставить комментарий