Знайдіть нас у Google+ Заклинило пластикове вікно | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Заклинило пластикове вікно

Березень 6th, 2013

Заклинило пластикове вікно, досить поширена проблема. Найімовірніше вікно заклинило через неправильне закриття. Вирішити дану проблему допоможе досвідчений майстер, який в змозі грамотно оцінити причину, через яку заклинило вікно і виправити її.

Кваліфікований майстер в змозі провести ремонт різної складності, від регулювання металопластикового вікна до повної заміни фурнітури.

Для виклику майстра просто зателефонуйте нам за телефоном у Києві 362-10-66 і замовте регулювання фурнітури пластикових вікон або дверей.

Коли заклинило стулку, також можливі наступні симптоми:

  • заклинило ручку
  • до кінця не повертається ручка
  • заклинило замок на склопакеті

Чому заклинило пластикове вікно

З упевненістю можна сказати, що заклинило стулку склопакета через неправильно закрите вікно, якщо верхній протилежний від ручки кут стулки не до кінця закрився, при цьому не повертається ручка.

Як полагодити пластикове вікно яке заклинило

Якщо Ваше пластикове вікно заклинило, краще не намагатися ремонтувати його самостійно. Це досить складний механізм і самостійне регулювання може призвести до необхідності подальшого дорогого ремонту. Аналогічна ситуація якщо у вас заклинило балконні двері, стулку заклинило через неправильно закриття дверях.

Краще запросити досвідченого майстра який зможе відкрити пластикове вікно або двері що заклинили і відрегулювати фурнітуру так щоб більше подібного не траплялося.

Оставить комментарий