Знайдіть нас у Google+ Заміна фурнітури на пластикових вікнах та дверях у Києві | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Заміна фурнітури

Ми пропонуємо замінити фурнітуру на пластикових вікнах, які вже встановлені у Вашій квартирі або будинку. Віконну фурнітуру міняють з кількох причин, Ви придбали квартиру з новими вікнами, фурнітура в яких Вас не влаштовує, або заощадили на віконній фурнітурі при замовленні вікон і тепер хотіли б її замінити.

Фурнітура для пластикових вікон це складний механізм, який відповідає за роботу і функціональні можливості пластикового вікна або дверей. Поломка одного з елементів фурнітури може призвести до некоректної роботи всієї пластикової конструкції. В металопластикових вікнах може використовуватися фурнітура різних виробників таких, наприклад як maco (мако), siegenia (Зігенія), winkhause (вінхаус), roto (рото), vorne (ворне) або romb (ромб). Фунітуру можна полагодити, але іноді замовники хочуть повністю замінити фурнітуру в пластикових вікнах, і ми надаємо їм таку можливість.

Що дасть заміна фурнітури пластикового вікна

До заміни фурнітури спонукають наступні причин:

 • фізичний знос фурнітури пластикового вікна
 • погана робота механізмів фурнітури
 • не влаштовують функціональні можливості
 • заміна фурнітури однієї марки на іншу

Замінити фурнітуру на металопластикових вікнах можливо на місці, майстер розбере вікно, і зніме стару фурнітуру і встановить нову. Після чого відрегулює стулку так, щоб вона добре закривалася і відкривалася, коректно працювали всі функції вікна.

Заміна фурнітури пластикового вікна дозволить встановити ті функції, які раніше у вікні не були передбачені, і замовник хотів би їх бачити у себе у вікнах після заміни фурнітури:

 • мікроліфт (не дає стулці вікна тертися об раму)
 • блокіратор помилкового дії
 • протизламні елементи

Або додати режими відкривання стулки металопластикового вікна.

заміна фурнітури пластикового вікна

 1. пластикове вікно в закритому стані
 2. вікно відкрите в поворотному режимі
 3. мікропровітрювання, стулка відкидається на кілька міліметрів, забезпечує повітрообмін
 4. режим відкидний, на відміну від поворотного економить простір, при цьому забезпечує постійну вентиляцію повітря, при великих розмірах стулки вікно не провисає.

Великий плюс заміни фурнітури у вікнах це відносно не велика вартість у порівнянні з загальною вартістю установки нових металопластикових вікон. Особливо актуально це у випадках при купівлі нової квартири, в якій часто встановлені вікна низької якості і люди стикаються з необхідністю міняти металопластикові вікна на нові.

замінити фурнітуру у пластиковому вікні

Поміняти фурнітуру у вікнах можна на фурнітуру будь-якої марки, не залежно від тієї, яка була встановлена. Найчастіше вибір зупиняється на MACO (мако) або siegenia (Зігенія) через їх функціональність та надійність.

Як поміняти фурнітуру у вікнах?

Якщо Ви зважилися замінити віконну фурнітуру або у Вас з’явилися питання, просто зателефонуйте нам за телефоном у Києві 362-10-66. Наші майстри неодноразово здійснювали заміну фурнітури у металопластикових вікнах різних марок, і готові надати Вам послуги з ремонту вікон найвищої якості.

У нас цікавляться:

 • Чи можна поміняти фурнітуру на встановлених пластикових вікнах?

Так. Для цього майстру необхідно попередньо скласти список необхідних деталей з урахуванням побажань замовника, після чого він поміняє фурнітуру у вже встановленому вікні.

 • Чи можна на пластикових вікнах самостійно замінити фурнітуру?

Теоретично так. Але ми все ж радимо звернутися до компаній, які професійно займаються ремонтом і сервісним обслуговуванням пластикових вікон та дверей.

 • Протизломна фурнітура. Чи можна додати таку фурнітуру в вже встановлене вікно?

Протизламні елементи фурнітури можна додати у встановлене вікно. Складність даної операції буде залежати від марки фурнітури.

 • Чи можна замінити фурнітуру, не міняючи вікно цілком?

Це можливо. Найчастіше міняють фурнітуру в «новобудовах» де нерідко економлять на фурнітурі.

 • У мене підріс син і тепер потрібні ручки з замками. Наскільки можливо поміняти фурнітуру на вже встановленому вікні?

Для установки ручки з замком не потрібно міняти фурнітуру. Досить просто замінити звичайну віконну ручку на ручку із замком.

 • Чи можливо замінити фурнітуру Vorne на Maco, Siegenia?

Це можливо.

 • Як поміняти фурнітуру вікна?

Звернеться до нас за телефоном у Києві

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

Оставить комментарий