Знайдіть нас у Google+ Фурнітура для пластикових вікон siegenia | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Фурнітура SIEGENIA

Фурнітура Siegenia виробляється в Німеччині. Siegenia (Зігенія) широко відома у всьому світі завдяки своїй відмінній якості продукції, функціональності і надійності.

логотип siegenia

Siegenia також чудово зарекомендувала себе на ринку України. Все більше виробників пластикових вікон встановлюють в конструкціях Зігеніа на рівні з мако (фурнітура для металопластикових вікон maco).

Розроблено спеціальні модифікації фурнітури для установки у металопластикові вікна нестандартної форми (арка, трапеція, трикутник).

механізми фурнітури siegenia

Додаткові елементи, які часто встановлюються в металопластикових вікнах:

Блокувач помилкової дії – механізм, який не дає неправильно відкрити вікно. (Вікно випадає з верхньої петлі якщо його неправильно відкрити)

Мікроліфт – піднімає стулку вікна під час закривання.

• Система зима-літо дозволяє регулювати інтенсивність провітрювання в залежності від пори року.

Протизламні  цапфи – цапфи мають грибоподібну форму. Стулку металопластикового вікна з протизламними цапфами неможливо підняти, коли вона стоїть в режимі провітрювання.

шаблон siegenia

Завдяки продуманості і зручності конструкції, можна поміняти фурнітуру на металлопластиковому вікні, яке вже встановлено. Заміна фурнітури металопластикових вікон проводиться за допомогою спеціальних шаблонів, які дозволяють якісно встановити механізм у вікні.

Оставить комментарий