Знайдіть нас у Google+ Замінити ущільнювач на пластикових вікнах в Києві | Регулювання та ремонт вікон в Києві

Заміна ущільнювача

Ми надаємо послуги з ремонту та сервісного обслуговування металопластикових вікон та дверей. Наші майстри допоможуть Вам замінити ущільнювач на пластикових вікнах або  дверях в Києві якісно і швидко. Поміняти гумові ущільнювачі на вікнах можна на протязі одного дня.

Для цього необхідно зателефонувати до нас

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

та викликати майстра з ремонту вікон.

  • менеджер зорієнтує Вас, скільки коштуватиме ущільнювач для вікон
  • в Києві майстер приїде в зручний для Вас час
  • заміна ущільнювача на пластикових вікнах буде виконана за один день

ущільнювач для пластикових вікон

Що таке ущільнювач для пластикових вікон.

Гумовий ущільнювач в металопластикових вікнах або дверях це елемент, який відповідає за герметизацію і запобігає появі протягів в приміщенні. Ущільнювач для металопластикових вікон важлива деталь вікна і вона потребує догляду, при втраті гумою еластичності потрібно провести заміну ущільнювача. Гума для металопластикових вікон буває декількох видів, ущільнювач на рамі вікна і ущільнювач на віконній стулці. Ущільнювач для вікон може бути виконаний з різних матеріалів (ущільнювач гумовий, ЕПДМ, силіконовий та інші) і мати різний колір.
гумовий ущільнювач для вікон та дверей

У закритому положенні металопластикового вікна, ущільнювальна гума надійно прилягає до стулки і рами, таким чином, створює повітряну камеру, яка підвищує теплоізоляційні властивості металопластикових вікон.

Коли необхідно міняти ущільнювачі на пластикових вікнах.

Заміна ущільнювача в металопластикових вікнах необхідна у випадку, коли старий гумовий ущільнювач відслужив належний строк і не забезпечує ізоляції внаслідок втрати еластичності.

Для продовження служби гумових ущільнювачів на вікнах рекомендується змащувати їх силіконовим гелем два рази на рік. Це дозволить знизити вплив агресивних зовнішніх чинників на гуму і продовжити термін експлуатації.

Якщо ви помічаєте що дме з пластикових вікон, перевірте ущільнювальну гуму на засмічення, протріть розчином мильної води для очищення його від пилу і бруду і потім обробіть гуму силіконовим гелем. Якщо ця операція не допомогла тоді потрібно поміняти ущільнювач.

Як замінити ущільнювач пластикових вікон.

Поміняти гумові ущільнювачі в вікнах можливо на місці, для цього майстер витягує старий ущільнювач, якщо необхідно додатково зачищає пази і встановлює новий гумовий ущільнювач для вікон.

ущільнювач для вікон rehauущільнювач для вікон vekaущільнювач для вікон salamander
Гумові ущільнювачі для вікон різних марок відрізняються один від одного як формою так і характеристиками жорсткості, тому ущільнювач має бути замінений оригінальним. Ущільнювач для пластикових вікон що відноситься до іншої профільної системи ймовірно не забезпечить щільний притиск або навпаки буде створювати надмірний тиск на гуму і незабаром вона знову вимагатиме заміни.

Замінити ущільнювач для вікон не складе великих труднощів для досвідченого майстра. Замовити заміну ущільнювача на вікнах Ви можете у нас за телефоном.

Часто запитують:

  • Яка ціна на гумовий ущільнювач для вікон за метр?
  • Яка ціна на ущільнювач пластикових вікон в Києві?

Ціна за метр гумового ущільнювача і його заміна коштує 30 грн. / М.

  • Яка періодичність заміни ущільнювача в пластикових вікнах?

Заміна ущільнювальної гуми на вікнах і дверях проводиться коли гума втрачає свою еластичність. Терміни різні в кожному індивідуальному випадку. Це залежить від зовнішніх факторів і догляду за ущільнювачем.

  • Який потрібен догляд за ущільнювачем вікна?

Ущільнювачі на вікнах потрібно підтримувати в чистоті, періодично очищаючи їх від пилу і змащувати силіконовим гелем кілька разів на рік.

  • Як замінити ущільнювальну гуму на пластиковому вікні?

Щоб замінити гуму на вікнах необхідно витягти старий гумовий ущільнювач, зачистити пази і замінити ущільнювач на новий.

  • Як замінити ущільнювач у дверях в Києві?

Звернеться до нас за телефоном

(044) 362-10-50

(096) 362-10-50

(073) 362-10-50

щоб викликати майстра для заміни ущільнювача в дверях.

Оставить комментарий